Moravská ústředna Krtek (Krteček) 35 cm nový design (plyšová hračka)
| Kód produktu: | H1980788 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Moravská ústředna
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1 dne |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
838 Kč s DPH Cena bez DPH 692,56 Kč |
Moravská ústředna Krtek (Krteček) 35 cm nový design (plyšová hračka)
Krteček je krásná pohádková postavička, kterou všichni známe ať už z pohádek nebo z knížek.
Pořiďte svým dětem oblíbenou večerníčkovou postavičku od Zdeňka Milera v plyšovém provedení! Krtek jistě potěší každé dítě, které rádo sleduje jeho příběhy v televizi. Plyšová hračka je vyrobena z mikrovelurového froté.
Rozměry Krtečka:
Šířka: 30 cm
Výška: 35 cm
Délka: 22 cm
Hračka je vhodná pro děti od 3 let!
Cena je uvedena za 1 kus hračky.
Dodání produktu Moravská ústředna Krtek (Krteček) 35 cm nový design (plyšová hračka)
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Moravská ústředna Krtek (Krteček) 35 cm nový design (plyšová hračka)
E-shopKdy zboží odešleme?
|
Prodejna ZlínKdy bude k vyzvednutí?
|
|---|---|
| Odešleme do 1 dne | Do 1 dne |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Moravská ústředna Krtek (krteček) v kalhotkách 12 cm (plyšová hračka)

Moravská ústředna Krtek 16 cm stojící Krteček (plyšová hračka)

Moravská ústředna Krtek KRTEČEK s kulichem

Moravská ústředna Krtek (Krteček) 25cm v modrých kalhotkách plyš

KRTEK (Krteček) a motoyckl stínítko dětská clona do auta (sada 2ks)

Moravská ústředna Krtek (Krteček) malý plyšový s čepicí 25cm

KRTEK (Krteček) polštářek pískací 6 druhů

Moravská ústředna Krtek 12cm (plyšová hračka)

Moravská ústředna Krtek (krteček) s poutkem 8 cm (plyšová hračka)

Moravská ústředna Krtek (Krteček) v kalhotkách 14cm modrý kulich

Moravská ústředna Krtek mini s čepicí 14 cm TRIKOLORA

Moravská ústředna Krtek (Krteček) malý 20cm (plyšová hračka)

Moravská ústředna Krtek (krteček) 20 cm hrající a tančící

Moravská ústředna Krtek (krteček) malý s čepicí 25 cm

Akim Maluj podle barevných teček Krtek (Krteček) II. omalovánky s voskovkami

Akim Maluj, najdi, počítej sešit s aktivitami Krtek (Krteček)
Expedice: Odešleme do 1 dne
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby