Moravská ústředna Krtek (Krteček) malý plyšový s čepicí 25cm
| Kód produktu: | H2817258 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Moravská ústředna
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1 dne |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
616 Kč s DPH Cena bez DPH 509,09 Kč |
Moravská ústředna Krtek (Krteček) malý plyšový s čepicí 25cm
Plyšový Krteček s pletenou sundavací čepicí (kulich). Hračka je ve spodní části naplněna "antistresovými fazolkami" pro stabilizaci polohy a rozvoj citu a hmatu dětí.
Krtek (často označovaný zdrobnělinou Krteček) je známá kreslená postavička, kterou vytvořil výtvarník Zdeněk Miler. Pohádky s Krtkem jsou uváděny jako seriál v televizním pořadu Večerníček.
Materiál: Plyš
Rozměry Krtečka (š v h): 20 x 25 x 13 cm
Hračka je vhodná pro děti od 3 let!
Cena je uvedena za 1 kus hračky
Dodání produktu Moravská ústředna Krtek (Krteček) malý plyšový s čepicí 25cm
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Moravská ústředna Krtek (Krteček) malý plyšový s čepicí 25cm
E-shopKdy zboží odešleme?
|
Prodejna ZlínKdy bude k vyzvednutí?
|
|---|---|
| Odešleme do 1 dne | Do 1 dne |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Moravská ústředna Krtek (krteček) v kalhotkách 12 cm (plyšová hračka)

Moravská ústředna Krtek (krteček) malý s čepicí 25 cm

Moravská ústředna Krtek (Krteček) 25cm v modrých kalhotkách plyš

Moravská ústředna Krtek (Krteček) 16cm mluvící modrý kulich plyš Zvuk

Moravská ústředna Krtek (Krteček) 16cm mluvící na baterie plyš Zvuk

Moravská ústředna Krtek (krteček) sedící s modrým kulichem 25 cm

Moravská ústředna Krtek (Krteček) 25cm (plyšová hračka)

Moravská ústředna Krtek (Krteček) 20cm mluvící červený kulich plyš Zvuk

Moravská ústředna Krtek (krteček) s žluto-modrým kulichem

Moravská ústředna Krtek (krteček) s čepicí maňásek

Moravská ústředna Krtek (krteček) Maňásek mluvící 25cm červený kulich Zvuk

Moravská ústředna Krtek (Krteček) v kalhotkách 16cm na baterie Zvuk PLYŠ

Moravská ústředna Krtek (krteček) 20 cm hrající a tančící

Moravská ústředna Krteček mluvící 20cm kulich trikolora na baterie Zvuk

Moravská ústředna Krtek (Krteček) 20cm modro-žlutý kulich PLYŠ

Moravská ústředna Krtek (krteček) Maňásek mluvící 25cm modrý kulich Zvuk
Expedice: Odešleme do 1 dne
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby