Moravská ústředna Maňásek prstový Myška 8 cm
| Kód produktu: | H2463246 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Moravská ústředna
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1 dne |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
214 Kč s DPH Cena bez DPH 176,86 Kč |
Moravská ústředna Maňásek prstový Myška 8 cm
Maňásek Myška měří 10 cm.
Krteček je krásná pohádková postavička, kterou všichni známe ať už z pohádek nebo z knížek.
Krteček a jeho kamarádi od ilustrátora Zdeňka Milera jistě potěší každé dítě.
Hračka je vhodná pro děti od 3 let!
Cena je uvedena za 1 kus hračky.
Dodání produktu Moravská ústředna Maňásek prstový Myška 8 cm
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Moravská ústředna Maňásek prstový Myška 8 cm
E-shopKdy zboží odešleme?
|
Prodejna ZlínKdy bude k vyzvednutí?
|
|---|---|
| Odešleme do 1 dne | Do 1 dne |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Moravská ústředna Maňásek prstový Zajíc 10 cm

PLYŠ Zvířátko 25cm maňásek na ruku 6 druhů (plyšová hračka)

Moravská ústředna Krtek (krteček) Maňásek mluvící 25cm modrý kulich Zvuk

PLYŠ Příběhy včelích medvídků Čmelda maňásek na kartě

PLYŠ Andulka mini 11cm 2 druhy Zvuk exkluzivní kolekce (plyšová hračka)

Moravská ústředna Krtek (krteček) Maňásek mluvící 25cm červený kulich Zvuk

Moravská ústředna Krtek (Krteček) v kalhotkách 16cm na baterie Zvuk PLYŠ

Moravská ústředna Maňásek s ťapkami Veverka

PLYŠ Kašpárek 27cm maňásek na ruku s rolničkami (plyšová hračka)

PLYŠ Příběhy včelích medvídků Brumda maňásek na kartě

ORBICO PLYŠ Loutka prstová maňásek králíček Bing a přátelé 3 druhy

PLYŠ Maňásek na ruku zvířátko 6 druhů (plyšová hračka)

PLYŠ Maňásek na ruku baby čertík 30cm (plyšová hračka)

Moravská ústředna Kornout Pejsek 3v1

Moravská ústředna Maňásek Žabka kamarádka Krtka (Krtečka)

PLYŠ Maňásek Tlapková Patrola (Paw Patrol) set 4ks s kapsičkou
Expedice: Odešleme do 1 dne
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby